اخبار

افزایش دقت اندازه‌گیری دستگاه توزین توسط یک شرکت دانش بنیان

علیرضا دیوسالار عضو هیئت مدیره شرکت مهندسی صنعت دقیق تیکا با اشاره به این که از دستگاه توزین در باسکول‌های سنگین استفاده می شود، گفت: توزین یکی از کامل‌ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها جهت توزین الکتریکی، نمایش و کنترل وزن در کاربردهای صنعتی به حساب می آید.

قابلیت شبکه کردن در دستگاه توزین ایران ساخت وجود دارد

همچنین در دستگاه توزین با پارامترهایی که برای رله های خروجی تعریف شده است نحوه رله زنی بسیار انعطاف پذیراست. از ویژگی های بارز نمایشگر توزین می توان به منوهای ساده و قابل فهم برای اپراتور با سطح دسترسی متفاوت اشاره کرد.

از سوی دیگر الگوریتم فرامین رله انعطاف پذیر بر حسب کاربردهای مختلف در صنایع، سرعت رله زنی بالا جهت دقت بالا در بارگیری و تخلیه، دقت اندازه گیری در شرایط و محیط های با نویز شدید و نوسانات مکانیکی، قابلیت شبکه کردن چند دستگاه روی یک مجموعه از دیگر ویژگی های دستگاه توزین است.

سرعت واندازه گیری دقیق دستگاه توزین آن را مناسب برای استفاده در صنایع مختلف کرده به شکلی که در صنعت بچینگ، باسکول های سنگین، سیستم های کنترل وزن در صنعت بسته بندی، کیسه پرکن، صنایع غذایی، اندازه گیری های نیرو گشتاور و صنایع شیمیایی به کار می رود.

ایجاد 15 فرصت شغلی

این مدیر حوزه دانش بنیان با اشاره به این که تلاش می شود تا در وهله اول نیاز کشور به دستگاه توزین برطرف شود، گفت: کیفیت دستگاه توزین ایران ساخت بالا بوده اما با این وجود یک پنجم نمونه خارجی قیمت دارد.

همچنین طراحی و تولید دستگاه توزین ایران ساخت سبب شد تا 15 فرصت شغلی به صورت مستقیم در شرکت صنعت دقیق تیکا ایجاد شود.

لینک خبر

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال ارسال