اخبار

برق اضطراری آسانسور با محصولات دانش بنیان تأمین شد

مجید صدری مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان صدر الکترونیک دنا با بیان این‌که دستگاه برق اضطراری آسانسور، برای حل مشکلات پشتیبانی در مواقع قطعی برق طراحی شده است افزود: هر بار وقت برق قطع شود، یک‌بار از این محصول می‌توان استفاده کرد.

سیستم خودکار نجات اضطراری

در هنگام قطعی زمانی که منبع اصلی برق قطع می‌شود، یوپی اس به‌صورت اتوماتیک به باتری متصل شده و به تغذیه بارهای متصله ادامه می‌دهد، مدت‌زمان اتصال یو پی اس به باتری در مواقع قطعی برق حدود چند میلی‌ثانیه است.

این محصول به‌محض قطعی برق اصلی، بلافاصله و بدون وقفه، به‌طور خودکار آسانسور را تا نزدیک‌ترین طبقه منتقل و درب طبقه را به‌صورت خودکار باز می‌کند. این محصول کاملاً بومی‌سازی شده و طراحی و تولید آن در داخل کشور انجام می‌شود.

محصولی با کیفیت و رفع نیاز به واردات

در حال حاضر استفاده از این محصول اجباری شده است اما در بعضی ساختمان‌ها افراد برای این‌که بتوانند مجوز آتش‌نشانی را کسب کنند از محصول بی‌کیفیت یک‌بارمصرف استفاده می‌کنند.

این محصول دارای کیفیت بالایی است اما محصولی که از چین وارد کشور می‌شود، معمولا دارای مشکلاتی هستند. در حال حاضر در این شرکت 25 نفر به‌صورت مستقیم و در حدود 50 نفر به‌صورت غیرمستقیم مشغول به فعالیت هستند.

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان صدر الکترونیک دنا با اشاره به اینکه در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باید راه‌های ارتباطی تقویت شود، افزود: ارتباط گرفتن با این مجموعه کمی سخت شده است، برای دیدن کارشناسان و بیان یک‌سری مسائل باید ارتباط مستقیم بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت‌های دانش‌بنیان شکل بگیرد.

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال ارسال