اخبار

تسهیل حرکت توان یابان با محصول دانش بنیان

محسن شهرابی فراهانی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان یاریگر راستین با بیان اینکه دستگاه پله رو ویژه حمل افراد ویلچر سوار و کم‌توان بر روی پله‌ها است، گفت: این دستگاه در اماکن طبقاتی فاقد آسانسور و بالابر بکار می‌رود و افراد ویلچر سوار را بر روی پله‌ها جابجا می‌کند.

مناسب‌سازی محیط

 برای افراد با تحرک محدود، پیمایش و بالا رفتن از پله‌ها بسیار طاقت‌فرسا و حتی خطرناک است. دستگاه پله رو، یکی از تجهیزات ایمنی است که می‌تواند این مشکل را حل کرده و جابه‌جایی راحت را برای افراد سالمند و ناتوان محقق سازد.

دستگاه پله رو در اماکن عمومی و خدماتی کاربرد دارد و هر جا که پله باشد، پاسخ شایسته‌ای برای مناسب‌سازی محیط جهت حضور افراد کم‌توان فراهم می‌کند اما در حال حاضر فرهنگ مناسب‌سازی در جامعه ما نهادینه نشده است.

سطح فناوری بسیار بالا

این محصول نسبت به محصولات داخلی از سطوح بسیار بالاتر فناوری برخوردار است و همچنین نسبت به رقبای خارجی خود مزیت قیمتی دارد. این محصول به ویلچر سواران برای بالا رفتن از پله‌ها کمک می‌کند.

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان یاریگر راستین با اشاره به اینکه ویلچر برقی، دیگر محصول این شرکت دارای مشتریان و بازار فعال است، افزود: برای این محصول نیز موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری از وزارت صمت شدیم اما کماکان با مشکل سرمایه در گردش مواجه هستیم.

لینک خبر

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال ارسال